Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №329 Дніпровської міської ради
Матеріально-технічне забезпечення ЗДО

Матеріально — технічне забезпечення

 

 

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 3480,0 кв.м. 

 Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи опалення та каналізації, горячою водою заклад забезпечений( водонагрівачі 6 шт). 

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.

Медичний кабінет складається з кабінету, та ізолятора на одне ліжко. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює  сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.