Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №329 Дніпровської міської ради

дистанційна освіта

В зв’язку з переходом на дистанційну форму навчання,  перед початком нового навчального року, вихователі провели онлайн опитування батьків щодо способу найзручнішого спілкування та проведення занять для дітей.

За результатами опитування визначено  та затверджено протоколом  засідання педагогічної ради, дистанційна форма роботи з дітьми проводиться за освітньою програмою «Дитина» за допомогою Clasroom , через соціальні мережі Viber, Telegram в синхронній та асинхронній формі.

Для старших вихованців два рази на тиждень  по 10 хвилин проводяться онлайн заняття в форматі відеоконференції  «Zoom».

Вихователі старшої групи створили свій «YouTube» канал «Все для чомучок».

Також вихователі активно презентують свою роботу у Facebook  в групі SMART-освіта.

Вихователі проводять не тільки  онлайн заняття згідно розкладу організованої діяльності, а і ранкову гімнастику, дидактичні ігри, консультації для батьків, пропонують підбірки рухливих ігор та розвиваючих мутфільмів.

Вся робота вихователів , складання індивідуальних планів, звіти про виконану роботу, проведення занять за розкладом організованої діяльності  та розміщення  на освітній платформі матеріалів для батьків контролюється директором закладу.